Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Зарічненська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04391747) був реорганізований і увійшов до складу Тростянецької громади

Зарічне
Тростянецький район, Сумська область

Декларації про доходи голови та секретаря Зарічненської сільської ради

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового
характеру за 2015 рік Міняйло Олександра Олександровича
Зарічненського сільського голови

Члени сім'ї декларанта  - дружина Міняйло О.П., син Міняйло Є. О.

Загальна сума сукупного доходу, гривні, у т. ч. декларанта – 86822 грн., членів сім'ї – 22752 грн.,нараховані декларанту відповідно до умов трудового договору – 83172 грн., членів сім'ї – 22752 грн.,інші види доходів декларанта – 3650  грн.

Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користуванні декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним: земельна ділянка – с. Пологи Охтирського району Сумської області – 30831 м. кв., м. Охтирка – 5931 м. кв., житлові будинки – м. Охтирка, Сумської області – 34 м. кв., гараж м. Охтирка – 18,9 м. кв., майно, що перебуває у власності в оренді чи на іншому праві користування членів сім'ї декларанта – земельні ділянки – немає.

Транспортні засоби, що перебувають у власності – Т- 16, 1982 рік випуску, транспортні засоби, що перебувають  у власності членів сім'ї – ВАЗ 1111, 1999 рік випуску.

Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта та витрати декларанта на придбання таких активів – 7682.

Фінансові зобов’язання декларанта та інші його фінансові витрати (грн.) – 324.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового
характеру за 2015 рік Підопригори Світлани Павлівни
секретаря Зарічненської сільської ради

Члени сім'ї декларанта  - син Підопригора С.М.

Загальна сума сукупного доходу , гривні, у т. ч. декларанта – 73180 грн., членів сім'ї – 5668 грн.,нараховані декларанту відповідно до умов трудового договору – 64977 грн., інші види доходів декларанта – 7620 грн.

Майно, що перебуває у власності, в оренді чи на іншому праві користуванні декларанта та витрати декларанта на придбання такого майна або на користування ним: земельна ділянка – с. Зарічне, Тростянецького  району Сумської області – 2500 м. кв.,525 м. кв., 1257 м. кв., 3086 м. кв., 59312 м. кв., житлові будинки – с. Зарічне, Тростянецького району, Сумської області – 46,8 м. кв., майно, що перебуває у власності в оренді чи на іншому праві користування членів сім'ї декларанта – земельні ділянки – немає.

Транспортні засоби, що перебувають у власності – немає,, транспортні засоби, що перебувають  у власності членів сім'ї – немає.

Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта та витрати декларанта на придбання таких активів – 11410.

Вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності членів сім'ї декларанта – 4288.

Фінансові зобов’язання декларанта та інші його фінансові витрати (грн.) – немає.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування